Tuoteryhmä

5pair Htb-3100ab Optinen Kuitu, Fiber Media Converter-Lähetin-vastaanotin Yhden Kuitua Converter 25km SC 10/100M Singlemode Yksittäinen Kuitu

Uusi

€75.79

€79.78

-5 %

Varastossa

Asiasanat: kuitu media, media converter, fiber media converter, Halvat fiber media, Korkea Laatu media converter, Kiina fiber media converter Toimittajat.

Katsaus:

Kaksisuuntainen 10/100M mukautuva Ethernet valokuitu lähetin-vastaanottimet , käyttäen viimeisintä YHDYSVALTAIN KENDIN siru, korkea -laatu single-fiber-kaksisuuntainen optinen lähetin-vastaanotin-moduuli ( uusi valmistajat ) , vakaa suorituskyky ja erinomainen laatu. Televiestintä -, lähetys -, laajakaista valokuitu verkon dataliikenteen ja tarve parantaa suorituskyvyn, korkean luotettavuuden verkkoympäristössä.

Ominaisuus:

1. Upouusi, Korkea Laatu, 5 vuotta laatu takuu!

2. RJ45-porttia ja yhden kuitu SC optinen portti , saavuttaa optisen signaalin muuntaminen välillä 10/100base TX kierretty pari

(Ethernet )ja 100base-FX (valokuitu) ;

3. Core optinen kuitu voidaan suorittaa vain yhdellä tavalla signaalin verrattuna dual fiber optic tiedonsiirto

tilassa parantaa määrä kaksinkertaistui ;

4. Noudattaminen IEEE802.3 10Base-T ja IEEE802.3u 100Base-TX, 100Base-FX standardeja ;

5. On 10M/100M mukautuva kapasiteetti ;

6. Ethernet-liitäntä voi adaptiivisesti suora linja / crossover-kaapelilla ;

7. Tuki full / half duplex-tilassa ;

8. Tukea IEEE802.3X duplex virtauksen ohjaus ja puoli-duplex vastapaineen virtauksen ohjaus ;

9. Tukee broadcast storm prevention-toiminto ;

10. 1916 Tavun tukea suurten data frame ( valinnainen ) ;

11. Sisäänrakennettu salama suojapiiri , joka voi merkittävästi vähentää aiheuttamien vahinkojen salama induktio ;

12. UTP jopa 100 metriä ; pisin 100 km: n single-mode kuitu ;

13. On kuusi LED-merkkivalot : Teho, TX 100, TX Link / Act -, FX-100 -, FX-Link / Toimia, FDX / Col; helppo seurata toimii

tila-lähetin-vastaanotin ja määrittää syy ;

14. On olemassa ulkoinen , sisäinen virtalähde kahdenlaisia : AC100 ~ 265V / DC5V kytkentä virtalähde ;

15. Käyttölämpötila : 0 ~ 50 astetta;

16. Varastointi lämpötila : - 40 ~ 70 tutkinto ;

17. Lähetin Mitat: Ulkoinen power 70 × 26 × 93 mm; sisäänrakennettu 120 × 30 × 140mm.

18. ulkomitat: 95mm × 71mm x 25mm

19. Package: ESD-paketti,Kartonki

Ympäristö:

Televiestintä -, lähetys -, laajakaista valokuitu verkon dataliikenteen ja tarve parantaa suorituskyvyn, korkean luotettavuuden verkkoympäristössä.

Valokuitu parametrit:

Paketti Sisältää:

5 paria HTB-3100A & HTB-3100B

10 x power-DC5V

10 x käyttöohje

Paketin Koko 40cm x 30cm x 30cm (15.75in x 11.81in x 11.81in)
Pakkauksen Paino 5.0kg (11.02lb.)
Yksikkö Tyyppi paljon (5 Paria/paljon)
Malli Numero 10/100Mbps
Tuotemerkki AZIYUHEA

Kirjoita arvostelu

5pair Htb-3100ab Optinen Kuitu, Fiber Media Converter-Lähetin-vastaanotin Yhden Kuitua Converter 25km SC 10/100M Singlemode Yksittäinen Kuitu

5pair Htb-3100ab Optinen Kuitu, Fiber Media Converter-Lähetin-vastaanotin Yhden Kuitua Converter 25km SC 10/100M Singlemode Yksittäinen Kuitu

Katsaus: Kaksisuuntainen 10/100M mukautuva Ethernet valokuitu lähetin-vastaanottimet , käyttäen viimeisintä YHDYSVALTAIN KENDIN siru, korkea -laatu single-fiber-kaksisuuntainen optinen lähetin-vastaanotin-moduuli ( uusi valmistajat ) , vakaa suorituskyky ja erinomainen

Tutustu myös

Tuote onnistuneesti lisätty tuotteeseen verrattuna!